Šicí dílna

Šicí dílna je volně přístupná v otevírací době prodejny. Svoje místo si ale musíte rezervovat přes formulář tady na stránkách. K dispozici je hned několik strojů naší oblíbené značky Brother. Dvě jednojehly – mechanická a elektrická, dva overlocky a jeden coverlock. V systému si vyberete konkrétní stroj a hodinu a jednoduše odešlete. Pokud byste chtěli strojů vyzkoušet několik, je to samozřejmě také možné. Minimální doba na jednom stroji je 1 hodina, ale pokud v dílně nikdo není a ostatní stroje jsou volné, můžete šít i na nich.
 

Šicí dílnu jsme si obě vysnily podle svých představ. Chtěly jsme místo, které bude přívětivé i pro mámy s dětmi (protože dohromady máme 4 děti, a to už je slušná smečka). Proto u nás najdete i malý dětský koutek, který můžete využít nejen při šití v dílně, ale i při nákupu látek.
 

Pokud byste do dílny chtěli přijít i s dítětem, napište nám to do poznámky při rezervaci stroje. Pro děti máme i nějaké to vybavení - využít můžete i mikrovlnku pro ohřátí dětské kaše. Dětský koutek ale (zatím) není hlídaný, zvažte tedy prosím, dle povahy a nálady svého dítěte, jestli takovou návštěvu v pohodě zvládnete.

Hledáte prostor pro šicí párty s kamarádkami nebo pro svůj vlastní kurz? Pronajměte si šicí dílnu celou! K dispozici máte kromě strojů i nitě v základních barvách a vybavení jako jsou nůžky, špendlíky, metry apod. Základní cena za pronájem celé dílny je 500 Kč/ hodinu. Napište nám na zamotananit@nanistyl.cz. 

  • White Instagram Icon
  • Facebook - White Circle