Projekt "Zamotaná nit"


Poprvé jsme se potkaly v prváku na vysoké škole, po škole jsme se ale každá věnovala něčemu jinému, Veronika provozu několika studentských klubů a Bára marketingu. Jenže jak čas plynul, přibyla rodina a jedna velká láska – šití.

Veronika se k šití dostala úplnou náhodou. Máma jí nechala šicí stroj, který sama nechtěla a pro Verču to byla láska na první steh. Šití jí chytlo a šila a šila…až si otevřela e-shop s látkami. A protože si k e-shopu vysnila i kamennou prodejnu, hledala k sobě parťáka.

No a Bára začala šít, když čekala prvního syna. Nemohla tehdy najít vhodný kapsář na postýlku, a tak se rozhodla, že si ho ušije sama.
A pak začala šít i oblečení, hlavně na děti, občas i něco na sebe.

Po večerech jsme si psaly o šití. A tak slovo dalo slovo a rozhodly jsme se, že to zkusíme a půjdeme do toho po hlavě… Tak vznikla prodejna látek s šicí dílnou s názvem Zamotaná nit.

Šití je pro nás obě výborná relaxace, u které je po relativně krátké době vidět výsledek. Rády bychom vám tedy nabídly prostor, kde vám bude příjemně, kde se můžete na chvíli zašít a odpočinout si od každodenních starostí. Vítejte v Zamotané niti.  

                                 Bára a Verča

  • White Instagram Icon
  • Facebook - White Circle